Jobdetail alle Informationen zum Jobangebot

bewerben empfehlen drucken schließen schließen

Jobdetails 22.03.24
Anzeigentitel:

Kierowca w transporcie międzynarodowym (m/f/d)

Gesuchter
Tatigkeitsbereich:
• Stückgutverkehr / Ladungsverkehr
• Wechselbrücke
Nahverkehr / Fernverkehr: Die Stelle ist nur im Fernverkehr (mit Übernachtung)
National / International: Die Stelle ist im internationalen Bereich (Erstreckt sich immer über mehrere Länder)
Jobbeschreibung: Z WHEELS Logistics ruszasz w drogę - elastyczność, kompetentne
planowanie, konsekwentna realizacja i międzynarodowy zespół: jesteśmy
wiodącym przedsiębiorstwem w dziedzinie logistyki kontraktowej i
pomagamy znanym międzynarodowym firmom szybciej i skuteczniej osiągać
ich cele. Dzięki naszym głównym kompetencjom w zakresie transportu,
magazynowania i logistyki produkcji oferujemy kompleksowe know-how w
zakresie logistyki oraz niezawodny serwis z jednej ręki.

TWOJE ZADANIA:
Prowadzisz tandemowy pojazd przegubowy o masie całkowitej 40 ton.
Prowadzisz krajowe i międzynarodowe transporty dla naszych znanych
klientów (np. z branży motoryzacyjnej lub opakowań).
Pewnie dotrzymujesz terminy i przestrzegasz czasy jazdy i odpoczynku.
Anforderungen an den Fahrer: TWOJEJ PROFIL:
Posiadasz prawo jazdy klasy CE z wpisem 95 oraz ważną kartę kierowcy.
Masz doświadczenie zawodowe jako kierowca ciągników siodłowych lub
pojazdów przegubowych tandemowych.
Twój sposób pracy i obsługi pojazdu jest niezawodny i sumienny przez
cały czas.
Twój wygląd wobec klientów i współpracowników jest kompetentny i
przyjazny.

TO JEST TO, CO CIĘ CZEKA:
W zależności od miejsca zamieszkania, przejmujesz ciężarówkę w naszych
zakładach w Gelsenkirchen, Kolonii, Münster lub Seesen.
Nasza nowoczesna flota składa się głównie z pojazdów MAN i Mercedes
Benz, które są dodatkowo wyposażone w system telematyczny z
komunikacją za pomocą tabletów i oprogramowaniem nawigacyjnym dla
samochodów ciężarowych.
Jesteśmy rownież elastyczni co do systemu pracy. Najwięcej z naszych
kierowców pracuje w następujących systemach: 2-1, i 3-1.
Oferujemy punktualną i dobra płatność i oferujemy stałą pracę - W
jednej koncepcji możesz zarobić od 2.000€ do 2.300€ netto.
Organizujemy Państwa szkolenie w zakresie modułów jako kierowcy
zawodowego i oczywiście przejmujemy poniesione koszty, w tym koszty
ubrania roboczego i przedłużenia ważności prawa jazdy.
Arbeitsorte:
Deutschland
Polen
Erforderliche
Führerscheine:
• CE
Anstellung: • Vollzeit
• Teilzeit
Arbeitszeit: Flexibel

Muß auch am Wochenende gearbeitet werden?
Ja mit Wochenendarbeit
Reise-/ Montagebereitschaft: Wochenweise mit Wochenende
Verdienst: 2.000 - 2.300 € Netto
Beginn der Tätigkeit: Ab Sofort
Kontaktaufnahme: • Telefonisch
• Email
Zusätzliche
Informationen:
GOTOWY NA ROLL?
Czekamy na Ciebie! W razie jakichkolwiek pytań, Celina Grüber jest
Państwa
osobą kontaktową w naszej firmie.
Najlepiej aplikować online za pomocą naszego formularza zgłoszeniowego,
pocztą elektroniczną na adres driver@wheelslogistics.com lub dzwonić
bezpośrednio do nas.

Więcej informacji można znaleźć na naszej stronie internetowej:
www.wheelslogistics.com.

WHEELS Logistics GmbH & Co. KG, Hansestraße 6, 48165 Münster, Tel.: +49
(0) 2501 803-125, Poczta: hr@wheelslogistics.com

Arbeitgeber
WHEELS Logistics GmbH & Co KG
Hansestraße 6
48165 Münster
Bundesland: Nordrhein-Westfalen
Land: Deutschland
Homepage: https://wheelslogistics.com/de/
Standort: Karte

Kontakt
Frau Celina Grüber
Tel.:  0 25 01 / 80 31 25
Email: hr@wheelslogistics.com

Firmenbeschreibung
Wheels Logistics disponiert täglich mehr als 750 LKW mit bis zu 120 m3 Ladevolumen und 25 t Nutzlast. An 17 Standorten in Europa bietet Wheels Logistics Lösungen in den Bereichen Transport-, Lager- und Produktionslogistik. Flexible, kompetente Planung, konsequente Umsetzung und ein europäisches Team kennzeichnen uns als führendes Logistikunternehmen.